سرویس ها

اینترنت هوشمند چیست؟

اینترنت آسان روشی برای ارائه اینترنت تلفنی (Dial-up) است، که برخلاف روش های سنتی نیاز به نام کابری و رمز عبور ندارد. در روش های سنتی شما برای اتصال به شبکه اینترنت نیاز به نام کاربری (Username) و رمز عبور (Password) دارید که می توانید آن را با خرید کارت اینترنت و یا اشتراک از شبکه اینترنت تامین نمایید. که باید در ابتدا هزینه آن را پرداخت نموده و به مدت معینی می توانید از آن سرویس استفاده نمایید.

"اینترنت هوشمند مای دز: Username : 1
Password : 1
Dial-no : 9712104
هر دقیقه فقط 5 تومان"

اینترنت آسان که با همکاری شرکت مخابرات ارائه می شود به گونه طراحی شده است که شما نیاز به پرداخت اولیه یا تهیه کارت نداشته باشید. در این روش شما فقط با گرفتن یک شماره تلفن و بدون نیاز به نام کاربری و رمز عبور می توانید به شبکه اینترنت متصل شوید. هزینه اینترنت مصرفی شما توسط شرکت مخابرات برحسب ثانیه محاسبه و هر دو ماه یک بار از طریق قبض تلفن وصول می گردد.

اینترنت هوشمند مای دز

برای استفاده از این سرویس کافیست یک Dial-up Connection جدید ایجاد کرده و عدد "1" را به عنوان نام کاربری و رمز عبور با استفاده از شماره اتصال شبکه اینترنت مای دز (9712104) وارد کنید.

اینترنت هوشمند مای دز

سؤال‌های متداول

هزینه استفاده از اینترنت آسان چقدر است؟

بر اساس تعرفه مخابراتی هزینه اینترنت آسان در کل کشور ثابت و برابر هر دقیقه 5 تومان می‌باشد. اینترنت آسان آبونمان نداشته و دقیقا بر اساس مصرف شما و بر حسب ثانیه محاسبه می گردد.

نحوه پرداخت هزینه اینترنت آسان چگونه است؟

هزینه اینترنتی مصرفی شما به صورت دوره ای محاسبه و در قبوض مخصوص صادر می شود. این قبوض از طریق ماموران پست توزیع شده و وجه آن در همان هنگام تسویه می گردد.

برای استفاده از این سرویس باید مشترک شویم؟

خیر، سرویس اینترنت هوشمند نیاز به اشتراک ندارد و تمام خطوط تلفنی شهر دزفول قابلیت استفاده از این سرویس را دارند.

چگونه می توان با بخش مالی تماس داشت؟

در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات مالی و یا اطلاعات بیشتر در مورد ایینترنت هوشمند مای دز می توانید با شماره تلفن‌های 3223138 و 3223139 با کارشناسان بخش اینترنت هوشمند شبکه تماس حاصل فرمایید.