سرویس ها

اینترنت آسان چیست؟

اینترنت آسان روشی برای ارائه اینترنت تلفنی (Dial-up) است، که برخلاف روش های سنتی نیاز به نام کاربری و رمز عبور ندارد. در روش های سنتی شما برای اتصال به شبکه اینترنت نیاز به نام کاربری (Username) و رمز عبور (Password) دارید که می توانید آن را با خرید کارت اینترنت و یا اشتراک از شبکه اینترنت تامین نمایید. که باید در ابتدا هزینه آن را پرداخت نموده و به مدت معینی می توانید از آن سرویس استفاده نمایید.

"با استفاده از شماره 9722110 بدون نیاز به نام کاربری و رمز عبور به اینترنت آسان مای دز متصل شوید و هزینه را با قبض تلفن بپردازید."

اینترنت آسان که با همکاری شرکت مخابرات ارائه می شود به گونه طراحی شده است که شما نیاز به پرداخت اولیه یا تهیه کارت نداشته باشید. در این روش شما فقط با گرفتن یک شماره تلفن و بدون نیاز به نام کاربری و رمز عبور می توانید به شبکه اینترنت متصل شوید. هزینه اینترنت مصرفی شما توسط شرکت مخابرات برحسب ثانیه محاسبه و هر دو ماه یک بار از طریق قبض تلفن وصول می گردد.

اینترنت آسان مای دز

برای اینکار کافیست یک Dial-up Connection جدید ایجاد کرده و بدون وارد کردن نام کاربری و رمز عبور با استفاده از شماره زیر به شبکه اینترنت مای دز متصل شوید.

97 22 110

سؤال‌های متداول

هزینه استفاده از اینترنت آسان چقدر است؟

بر اساس تعرفه مخابراتی هزینه اینترنت آسان در کل کشور ثابت و برابر هر دقیقه 5 تومان می‌باشد. اینترنت آسان آبونمان نداشته و دقیقا بر اساس مصرف شما و بر حسب ثانیه محاسبه می گردد.

نحوه پرداخت هزینه اینترنت آسان چگونه است؟

هزینه اینترنتی مصرفی شما به صورت دوره ای محاسبه و در قبوض مخصوص صادر می شود. این قبوض از طریق ماموران پست توزیع شده و وجه آن در همان هنگام تسویه می گردد.

برای استفاده از این سرویس باید مشترک شویم؟

خیر، سرویس اینترنت آسان مای دز نیاز به اشتراک ندارد و تمام خطوط تلفنی شهر دزفول قابلیت استفاده از این سرویس را دارند.

چگونه می توان با بخش پشتیبانی تماس داشت؟

به منظور درخواست پشیبانی فنی در مورد مسائل و مشکلات اینترنت آسان مای دز می توانید با شماره تلفن 2250510 با کارشناسان فنی شبکه تماس حاصل فرمایید.