About Us

درباره مای دز

با بیش از 11 سال تجربه مای دز سعی دارد بهترین سرویس اینترنت را عرضه نماید. کارشناسان گروه مای دز به صورت شبانه روز سرورهای پرقدرت مجموعه را نظارت می‌کنند تا بهترین سرویس ممکن را به شما همشهریان گرامی ارائه دهند. تحقیق و بررسی به ما این امکان را می‌دهد تا فناوری‌های روز دنیا را به خدمت گرفته و از آنها در جهت ارتقای کیفیت شبکه بهره ببریم. امید داریم راهنمایی‌های شما در این مسیر چراغ راه ما باشد.

"یازده سال تجربه ماست که شبکه اینترنت مای دز را همیشه در بهترین وضعیت سرویس دهی حفظ می‌کند."

با آنکه تخصص ما در امور شبکه است انجام امور امنیت امکان عمومی و خصوصی را با استفاده از دوربین‌های مداربسته تحت شبکه بخوبی انجام داده‌ایم.

طراحی و پیاده سازی وب سایت های تجاری و سازمانی نیز از دیگر تخصص‌های گروه مای دز است. با توجه به سوابق گروه در این امر بهترین نتیجه را اوب سایت های طراحی شده توسط گروه مای دز خواهید گرفت

مای دز چگونه بوجود آمده است؟

لوگو مای دزمای دز برگردان فارسی عبارت myDez به معنی دزفول من می‌باشد. ایده مای دز شش سال پیش زمانی شکل گرفت که هنوز اینترنت به شکل کنونی در زندگی روزمره رخنه نکرده بود. هدف گروه در آن زمان معرفی دزفول به جهان و جهانیان با استفاده از تکنولوژی نوین بود. مای دز دات کام از پس این مهم به خوبی برآمد و به سرعت معتبرترین مرکز اطلاعات دزفول در دنیای دیجیتال شد.